Deufol locaties

Nood aan professionele industriële verpakking? Voor export of lokaal?  Voor zeevracht, luchtvracht, baanvracht of transport per spoor?

Nood aan betrouwbare logistieke diensten? Opslag, beheer en transport van je goederen? 

Nood aan technische ondersteuning? Staalstructuren op maat? Voor een industriële verhuis? 

Deufol heeft de expertise

En met meer dan 90 sites in 12 landen is Deufol dichtbij jou en je goederenflows!

Bekijk hier onze locaties in Benelux & Frankrijk, en wereldwijd.

Deufol Lier

Paaiestraat 17
2500 Lier      

België

Phone  +32 3 488 21 92

deufol.lier@deufol.com

Deufol Brussels Airport

720/4 B-, Bedrijvenzone Machelen-Cargo
1830 Machelen

België

Phone  +32 2 252 58 91

deufol.brussels@deufol.com

Deufol Port of Antwerp

Churchilldok Zuid, Wilmarsstraat, kaai 414

2030 Antwerpen.

België

Phone  +32 3 540 86 86

deufol.portofantwerp@deufol.com

Deufol Port of Antwerp - Kaai 466/484

Muisbroecklaan Kaai 478
Breakbulk Terminal Kaai 466-484
2030 Antwerpen

België

Phone  +32 3 540 86 86

deufol.portofantwerp@deufol.com

Deufol Houthalen

Centrum Zuid 1611
3530 Houthalen

België

Phone  +32 11 60 64 00

deufol.houthalen@deufol.com

Deufol Waremme

Rue du Parc Industriel 29
4300 Waremme
België

Phone  +32 19 33 97 30

deufol.waremme@deufol.com

Deufol Paris Airport

4 Rue Léon Foucault
ZI Mitry-Compans
77290 MITRY MORY

Frankrijk 

Phone  +33 1 60 27 95 47

deufol.paris@deufol.com

Deufol St. Nabord

1 Rue de L'Encensement
88200 Saint Nabord
France

Phone  +33 329 324990

deufol.st-nabord@deufol.com

Deufol Luik Airport

Rue des Semailles 27

4400 Flémalle

België

Phone  +32 19 33 97 30

deufol.waremme@deufol.com


DEUFOL WERELDWIJD

Bekijk onze wereldwijde aanwezigheid op onze globale website:


Deufol locaties

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x